Sazenice jahodníku

PRODEJ SAZENICE JAHOD V ROCE 2021 NEPROBĚHNE!

 

Pro zachování maximální kvality sazenic z naší jahodárny (sazenice množíme z matečních rostlin dovezených z Holandska ve formě frigo sadby kategorie Elita a prochází 5x kontrolou Ústředního kontrolního a zkušebního ústavu zemědělského) nezasíláme sazenice poštou, ale nabízíme pouze osobní odběr na našich jahodárnách. Na tento odběr Vás pozveme pomocí emailu.

Sazenice jsou prostokořenné ve svazcích po 25ks + 1ks zdarma, 10Kč/ks.

 

Vzledem k tomu, že odrůd je nespočet a každá má svoje specifika a nároky, rozhodli jsme se nabídku sazenic zúžit a vybrat pro Vás tu, která je pro naše aktuální klimatické podmínky nejvhodnější. Pěstujeme ji na 80% našich ploch a jedná se i o nejpěstovanější odrůdu ve střední Evropě.

 

HONEOYE(čti: HONEJ) - na našich jahodárnách nejpěstovanější, velmi raná odrůda, silný vzrůst rostlin, sladká chuť, vysoká odolnost proti chorobám, literatura udává sklizeň z 10 m2  10-16 kg

 

Nevíte-li kolik sazenic objednat je tu rada: na 1 svazek jahod(25ks) potřebujete cca 3m2(3x1m) velký záhon. 1 svazek(25ks) při optimálních podmínkách produkuje průměrnou spotřebu jahod pro 1 osobu.

PRODEJ SAZENICE JAHOD V ROCE 2021 NEPROBĚHNE!